0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Daugiafunkcė medinė virtuvėlė su priedais | Classic World 4201

Gamintojas:
Classic World
Prekės kodas:
ZAI-100-ClassicCW4201
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
104.99€
111.08€
be PVM: 86.77€
Pridėti Atimti

Daugiafunkcė medinė virtuvėlė su priedais

Su šia daugiafunkce šiuolaikiška virtuve vaikas išmoks gaminti maistą kaip „Michelin“ virėjas! Ši virtuvė yra pakankamai didelė, kad draugai galėtų kartu žaisti laimingai, ugdydami savo bendravimo įgūdžius.

  • Įtraukiami įvairūs priedai, skirti skatinti lengvą ir linksmą vaidmenų žaidimą: plauti, pjaustyti ir virti maistą, maisto ruošimo reikmenys, druska ir pipirai, kad suteiktų skonį.
  • Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui.
  • Pagamintas iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalerginių medžiagų, todėl jie yra 100% saugūs ir nekenksmingi ne tik aplinkai, bet vaikams.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Matmenys: 53 x 31 x 73.5 cm.

„Classic World“ yra pripažinta žaislų įmonė. Vaikai nusipelno tik geriausių žaislų. „Classic World“ tai užtikrina – griežta kokybės kontrolė ir gamybos procesas. Žaislai atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus.
Ekologiški žaislai yra skirti mažiausiems vaikams, kurie yra pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalerginių medžiagų, kurių dėka jie yra šimtu procentų saugūs ir nekenksmingi ne tik pačiai aplinkai, bet ir jūsų vaikui.