0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Apie mus

Apie zaislu.pirklys.lt:

 

„Žaislų pirklys“ (zaislu.pirklys.lt) internetinė parduotuvė įkurta 2012 metais.

Tai specializuota žaislų parduotuvė internete. Platus kokybiškų prekių pasirinkimas, patogi prekių paieška, malonus klientų aptarnavimas ir žinoma, patrauklios prekių kainos. Prekiaujame tik naujais žaislais.

Mūsų tikslas suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo. Žaisdami vaikai lavina vaizduotę, kūrybiškumą, mokosi bendradarbiauti ir bendrauti. Vaikams tai padeda išreikšti savo jausmus, mintis ir pažinti juos supantį pasaulį bei žmones.

Labai daug dėmesio skiriame žaislų kokybei, todėl labai kruopščiai atrenkame tik aukščiausios kokybės produktus. Stengiamės, kad vaikai žaisdami būtų saugūs, patenkinti ir linksmi!

Žaislų pirklys jau spėjo pritraukti pastovių klientų būrį ir kasdien tobulėja, atsižvelgdamas į klientų pastabas, lūkesčius ir verslo naujienas.

Jei Jums kilo klausimų, turite pastabų ar pasiūlymų mums, maloniai kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

Iki susitikimo Žaislų pirklyje.

 

Trumpai apie pristatymą. Prekes kurias:

  1. „Turime sandėlyje“ užsakytus žaislus – Jums pristatys DPD kurjeris per 1-2 d. d. arba galėsite atsiimti pas mus, adresu: Pramonės pr. 6-105 kab., Kaune.
  2. „Užsakoma prekė“ užsakytus žaislus – Jums pristatys DPD kurjeris per 7-9 darbo dienas arba galėsite atsiimti pas mus, adresu: Pramonės pr. 6-105 kab., Kaunas. 

 

SVARBU ŽINOTI. INFORMACIJA PERKANTIEMS IR PASIRENKANTIEMS ATSISKAITYMĄ KURJERIUI GRYNAISIAIS PREKIŲ PRISTATYMO METU!

Dėl paskelbto karantino nuo 2020 lapkričio 7 dienos bekontaktis pristatymas siuntą paliekant prie kliento buto durų ir naikinama galimybė atsiskaityti grynaisiais.

Kurjeriui galėsite atsiskaityti tik banko kortele. Klientas atokiau stovinčiam kurjeriui turės padiktuoti PIN kodą, kurį gauna telefonu arba galės atsiskaityti bekontakčio mokėjimo kortele.

Dar vienas pokytis – laikinai naikina itin didelių siuntų, sveriančių daugiau nei 80 kg, pristatymą į namus. Sunkesnes nei 20 kg siuntas kurjeriai perduos lauke – į namus nebeužneš. Siuntos bus įteikiamos lauke ir gavėjas pats turės susiorganizuoti siuntos užsinešimą.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus, tokios karantino taisyklės.

 

Turite klausimų – skambinkite, atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Pagarbiai Jūsų Zaislu.pirklys.lt