0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Apie mus

Apie mus

 

„Žaislų pirklys“ (zaislu.pirklys.lt) internetinė parduotuvė įkurta 2012 metais. Prekiaujame tik naujais žaislais vaikams.

Tai specializuota žaislų parduotuvė internete. Platus kokybiškų prekių pasirinkimas, patogi prekių paieška, malonus klientų aptarnavimas ir žinoma, patrauklios prekių kainos.

Mūsų tikslas suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo. Žaisdami vaikai lavina vaizduotę, kūrybiškumą, mokosi bendradarbiauti ir bendrauti. Vaikams tai padeda išreikšti savo jausmus, mintis ir pažinti juos supantį pasaulį bei žmones.

Labai daug dėmesio skiriame žaislų kokybei, todėl labai kruopščiai atrenkame tik aukščiausios kokybės produktus. Stengiamės, kad vaikai žaisdami būtų saugūs, patenkinti ir linksmi!

Žaislų pirklys jau spėjo pritraukti pastovių klientų būrį ir kasdien tobulėja, atsižvelgdamas į klientų pastabas, lūkesčius ir verslo naujienas.

Jei Jums kilo klausimų, turite pastabų ar pasiūlymų mums, maloniai kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.

 

Trumpai apie pristatymą:

  1. Žaislai, turime sandėlyje – Jums pristatys DPD kurjeris per 1–2 darbo dienas arba atsiimti pas mus, adresu: Pramonės pr. 6-105 kab., Kaune.
  2. Užsakoma prekė, kai prekės nėra sandėlyje jos pristatymas trunka – Jums pristatys DPD kurjeris per 5–7 darbo dienas arba atsiimti pas mus, adresu: Pramonės pr. 6-105 kab., Kaunas.

 

Turite klausimų – skambinkite, atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Pagarbiai Jūsų Zaislu.pirklys.lt