0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Žaislinis maišytuvas-plaktuvas | Bosch | Klein 9574

Gamintojas:
Klein
Prekės kodas:
ZAI-100-Kl9574
Pristatymas:
Išparduota
Amžius nuo:
3 m.
14.52€
be PVM: 12.00€
Pridėti Atimti

Žaislinis maišytuvas-plaktuvas | Bosch

Vaikiškas Klein Bosch maišytuvas-plaktuvas skirtas mažajai šeimininkei. Vaikai stebi suaugusius ir mėgsta juos mėgdžioti. Žaislas leidžia vaikams mokytis ir tirti pasaulį per žaidimą. Plaktuvo dėka, vaikas gali paruošti daug skanių patiekalų savo lėlei.

  • Paspaudus mygtuką, mikserio sparneliai pradeda suktis ir skleidžia tikro prietaiso garsą.
  • Produktai pasižymi aukščiausia kokybe, saugumu ir ilgaamžiškumu.
  • Reikalingos baterijos: 1 C R14 1,5V.

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų.

Matmenys: 16 x 10,5 x 5,5 cm.

Pakuotės matmenys: 21 x 14 x 6,5 cm.

Theo Klein kompanija įkurta 1949 metais Theo Klein ir jo žmonos Maria Klein kaip šepečių ir šluotų gamykla. 1956 metais, plečiant gaminamų produktų asortimentą, buvo pagaminta pirmoji spalvota vaikiška šluota su plastikiniais šeriais. Tai ir buvo tikrosios sėkmės istorijos pradžia. 1959 metų dalyvavimas Niurnbergo Žaislų mugėje (teturint tik 3 produktus: vaikišką šluotą, šepetėlį ir metalinį kastuvėlį) įvedė kompaniją į žaislų pramonę.

Nuoseklus darbas kuriant naujus žaislus bei nuolatinis asortimento plėtimas sąlygojo spartų Theo Klein GmbH įmonės plėtimąsi.

Šiandien Theo Klein GmbH - tai vienas didžiausių edukacinių žaislų gamintojų Europoje. Taip pat Theo Klein yra gerai žinomų prekinių ženklų, tokių kaip Bosch, Miele, Braun, Vileda, WMF partneris.