0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Žaisliniai mediniai spalvoti ledai 6 vnt. | Viga 44528

Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
Viga44528
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Vaikams nuo:
3 + m.
15.40€
20.57€
be PVM: 12.73€
Pridėti Atimti

Žaisliniai mediniai spalvoti ledai 6 vnt.

Medinis šešių ledų rinkinys iš Viga yra puikus būdas lavinti vaiko įgūdžius ir vaizduotę. Šis žaislas puikiai tinka žaisti vaidmenimis žaidžiant parduotuvę ar namais.

Žaislo funkcijos:

  • 6 skirtingų rūšių ledai, kurie tikrai patiks vaikams.
  • Medinis stovas, ant kurio galima laikyti ledus.
  • Pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir saugų dažų.

Žaislas vysto:

  • Vaiko kūrybiškumą ir socialinius įgūdžius. Vaikai gali naudoti ledus, kad vaidintų parduotuvę, restoraną ar bet kokį kitą vaidmenį. Tai padeda jiems lavinti socialinius įgūdžius, tokius kaip bendravimas ir bendradarbiavimas.
  • Vaiko vaizduotę ir pojūčius. Vaikai gali naudoti ledus, kad kurtų savo istorijas ir scenarijus. Tai padeda jiems lavinti vaizduotę ir fantaziją.
  • Rankinius įgūdžius, vikrumą, koncentraciją ir motorinę koordinaciją. Vaikai turi naudoti savo rankas ir pirštus, kad sudėtų ir sujungtų ledus. Tai padeda jiems lavinti šiuos įgūdžius.

Viga yra prekės ženklas, kuris gamina aukštos kokybės medinius žaislus vaikams. Jie įsipareigojo gaminti saugius ir ekologiškus žaislus, kurie padeda vaikams lavinti savo įgūdžius ir vaizduotę.

Papildoma informacija:

  • Ledai yra pagaminti iš aukštos kokybės medienos, kuri yra patvari ir saugi.
  • Ledai yra nudažyti saugiais dažais, kurie yra netoksiški ir nesukels alergijos.
  • Ledai yra patikrinti pagal visus būtinus saugos standartus.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Pakuotės matmenys: 11,5 x 11,5 x 11,5 cm.

 

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.