0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Vaikiški mediniai karoliukai apyrankių vėrimui 600 vnt | Viga 56002

Vaikiški mediniai karoliukai apyrankių vėrimui 600 vnt | Viga 56002

Video medžiaga

Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
Viga56002
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Prekės būsena:
Turime sandėlyje
Vaikams nuo:
3 + m.
16.99€
20.57€
be PVM: 14.04€
Pridėti Atimti

 Vaikiški mediniai karoliukai apyrankių vėrimui 600 vnt

  • Viga spalvingi mediniai apyrankių vėrimo karoliukai – sudomins vaikus nuo 3 metų.
  • Rinkinyje yra 8 virvelės ir 600 skirtingų formų ir spalvų karoliukų.
  • Supakuotas į apvalią dėžutę su 4 skyriais.
  • Spalvingas žaidimas: lavina vaizduotę, gebėjimą mąstyti, vystyti akių ir rankyčių koordinaciją, smulkiąją motoriką, padeda atskirti spalvas ir formas.
  • Pagamintas iš aukštos kokybės ir patvarios medienos. Idealus žaislas mokykloms, vaikų darželiams, švietimo centrams ir žaisti namuose.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Matmenys: 14 x 14 x 7,5 cm.

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.