0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Geometrinių figūrų dėlionė | Viga 58653

Geometrinių figūrų dėlionė | Viga 58653
Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
ZAI-100-Vi58653
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
1 m.
12.00€
13.67€
be PVM: 9.92€
Pridėti Atimti

Geometrinių figūrų dėlionė

Medinė dėlionė „Viga Toys“ skirta vaikams nuo 18 mėnesių.

  • Žaislas supažindina vaiką su įvairiomis formomis ir spalvomis, taip pat su detalėmis ir visuma. Tai skatina intelektualų vaiko vystymąsi, taip pat ugdo smulkius motorinius įgūdžius, dėmesį, atmintį ir loginį mąstymą.
  • Komplekte yra 11 elementų detalių.
  • Pagaminta iš medienos, nudažytas ryškiomis spalvomis, vaikams saugiais dažais.
  • Žaidimas suteiks vaikams daug džiaugsmo.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 12 mėn.

Matmenys: 31,5 x 17,5 x 16 cm.

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.