0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Garsų atpažinimo mediniai kubai | Sound Matching Cubes | Masterkidz MK08800

Gamintojas:
Masterkidz
Prekės kodas:
ZAI-100-MasterMK08800
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
1 m.
51.00€
54.69€
be PVM: 42.15€
Pridėti Atimti

Garsų atpažinimo mediniai kubai | Sound Matching Cubes

  • Girdimojo suvokimo lavinimas per žaidimą. Girdimasis suvokimas – tai gebėjimas skirti ir atpažinti garsus.
  • Keturios poros medinių kubelių, kurie skleidžia skirtingus garsus. Vaikai turi suderinti poras kubelių, kurie skleidžia tuos pačius garsus. 
  • Į rinkinį taip pat įeina tuščias kubas, į kurį galima įterpti bet kokius daiktus: pvz., Smėlį, akmenukus, mažus blokelius - norint patikrinti, kokį garsą jie duos purtant.
  • Žaislas buvo pagamintas iš medžio. Pasirinkdami medinius „Masterkidz“ žaislus, rūpinsitės aplinka ir sumažinsite plastiko atliekų susidarymą.
  • Žaislais ir žaidimais girdimojo suvokimo lavinimas tampa patrauklia, įdomia ir malonia veikla, kurios metu tėveliai su savo vaiku turi ne tik puikią galimybę praleisti daugiau laiko kartu, sutvirtindami artimesnį tarpusavio ryšį, bet ir ugdyti vaikelio įgūdžius, padėsiančius išvengti kalbos garsų tarimo trūkumų bei priešmokyklinio amžiaus vaikui sudaryti sėkmingą prielaidą mokymuisi rašyti.
  • Žaislas skatina suvokimo, smulkiosios motorikos ir garsų atpažinimo bei atskyrimo įgūdžių vystymąsi.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 1 metų.

Matmenys: 28 x 28 x 6 cm.

2003 m. „Masterkidz“ buvo įsteigta kaip kūrybinga ir aistringa medinių žaislų gamintoja, įsipareigojusi vaikams pateikti žaismingus ir lavinančius žaislus.

„Masterkidz“ yra aukštos kokybės, tvirti ir saugūs mediniai mokomieji žaislai. Idealiai sukurta ir pritaikyta skirtingiems vaikų raidos etapams. Kūrybingi, kupini nuotykių ir lavinamųjų elementų – tai yra pagrindiniai šio prekės ženklo žaislų pranašumai. Neįkainojama pagalba naudojant Montessori metodą. Geriausias pasirinkimas namams, vaikų darželiams, viešbučiams ar restoranams. Sukurkite puikų žaidimo kampelį arba didelio formato mokomąją sieną.

Metams bėgant, „Masterkidz“ tapo tarptautiniu gerbiamu aukščiausios kokybės medinių žaislų prekės ženklu. Įmonė įsipareigoja pateikti aukštos kokybės žaislus, turinčius žaismingumo ir mokomąją vertę.

„Mes mylime savo planetą. Kurdami žaislus, visada galvojame apie gamtą ir aplinkos apsaugą.“

Visi „Masterkidz“ žaislai yra ekologiški ir tvariai gaminami aukštos kvalifikacijos amatininkų, naudojant tvarius FSC sertifikuotus europinius bukus, Kanados medieną ir kitas ekologiškas medžiagas, tokias kaip vandens pagrindo dažai, o zonai draugiški „e-zero“ klijai ir perdirbtos pakavimo medžiagos. Įmonė taip pat sukūrė asortimentą 100% natūralių medinių žaislų, pagamintų tik iš tvarios Europos buko ir neturintys dažų bei kitų medžiagų.