0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Daugiafunkcinės mokomosios lentos | 4 vnt | Viga 51628

Daugiafunkcinės mokomosios lentos | 4 vnt | Viga 51628
Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
ZAI-100-Vi51628
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
1,5 m.
83.41€
90.30€
be PVM: 68.93€
Pridėti Atimti

Daugiafunkcinės mokomosios lentos

Viga daugiafunkcinės mokomosios lentos padeda vaikams praktikuoti įgūdžius, reikalingus sau apsirengti.

  • Rinkinyje rasite 4 lenteles su skirtingais drabužiais ir aksesuarais.
  • Tinka žaisti namuose ir vaikų darželiuose. Žaidžiant skatinamas kūrybiškumas, pastabumas, dėmesys, lavinama vaizduotė.
  • Pagamintas iš lakuoto medžio ir nudažytas netoksiniais dažais.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 1,5 metų.

Matmenys: 44 x 44 x 2 cm.

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.