0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Medinių mašinėlių ir kelio ženklų rinkinys | Tooky TKF050

Gamintojas:
Tooky Toy
Prekės kodas:
TookyTKF050
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
22.20€
25.41€
be PVM: 18.35€
Pridėti Atimti

Medinių mašinėlių ir kelio ženklų rinkinys

„Tooky Toy“ transporto priemonių ir kelio ženklų rinkinys yra puikus būdas išmokti judėjimo kelyje taisyklių. Rinkinyje yra 6 skirtingos transporto priemonės ir 9 kelio ženklai. Žaisdamas vaikas išmoksta kelio ženklų, o spalvingos transporto priemonės padarys žaidimą linksmesnį.

Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir nudažyta netoksiškais dažais, saugiais vaikams ir aplinkai.

Charakteristika:

  • Dėžėje yra 6 transporto priemonės: greitoji pagalba, ugniagesių komanda, policija, taksi, mokyklinis autobusas ir šiukšliavežė ir 9 kelio ženklai.
  • Supakuota į patvarią medinę dėžę su skyriais.
  • Viskas pagaminta iš patvarios medienos ir nudažyta netoksiškais dažais.

Žaislas:

  • palengvina kelio ženklų mokymąsi;
  • daro įtaką vaiko socialinei raidai;
  • lavina vaizduotę ir kūrybiškumą;
  • moko judėjimo kelyje taisyklių.

Rekomenduojamas amžius nuo 3 iki 6 metų.

Matmenys: 30 x 22 x 4 cm.

Atsižvelgiant į tai, „Tooky Toy“ atsirado 2004 m. „Tooky Toy“ yra vieta, kur galima rasti kūrybingų alternatyvų jūsų mėgstamiems mediniams žaislams!

„Tooky Toy“ pradėti gaminti nuo svajonės padaryti kuo geresnius medinius žaislus. Kasdien ieškoma kūrybingų būdų paimti įprastus kasdienius daiktus ir paversti juos nesenstančiais ir patvariais mediniais žaislais. Žaislai auga kartu su vaiku, skatina vaizduotę, įtraukia realaus gyvenimo įgūdžius ir lavina smulkiąją motoriką. Visi mūsų žaislai yra ekologiški. Jie atitinka ir dažniausiai viršija griežčiausius tarptautinius žaislų saugos standartus.

 Mūsų atsidavusių darbuotojų ir ištikimų bei palaikančių partnerių dėka „Tooky Toy“ tapo viena iš sparčiausiai augančių medinių žaislų kompanijų Kinijoje. Dėka platintojų visame pasaulyje, mūsų žaislus dabar galima rasti daugelio prestižinių prekybos vietų lentynose penkiuose žemynuose. Ir toliau tęsime savo svajonę įnešti geriausius medinius žaislus į vaiko pasaulį, magijos ir vaizduotės pasaulį, pasaulį, kuriame „Tooky Toy“ gali padėti atsiskleisti.