0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Medinis kalimo žaislas | Suoliukas su plaktuku | Tooky TK495

Gamintojas:
Tooky Toy
Prekės kodas:
TookyTK495
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Vaikams nuo:
1 m.
19.30€
20.57€
be PVM: 15.95€
Pridėti Atimti

Medinis kalimo žaislas | Suoliukas su plaktuku

Tooky Toy kalamasis žaidimas – smagus ir ugdantis žaislas vaikams nuo 12 mėnesių.

Žaidimo metu vaikas lavina rankų ir akių koordinaciją, rankų miklumą, spalvų atpažinimą, vaizduotę ir loginį mąstymą.

Žaidimo esmė – įkalti kaiščius į medinį suoliuką. Kai vienas kaiščiukas nukrenta, iššoka kitas. Tai skatina vaiką tiksliai ir greitai įkalti kaiščius, o tai padeda lavinti rankų judesių tikslumą ir miklumą. Taip pat žaidimo metu vaikas mokosi atpažinti spalvas.

Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžio ir dažytas saugiais dažais. Jis yra saugus ir patikimas, todėl gali būti naudojamas ilgą laiką.

Atsižvelgiant į tai, „Tooky Toy“ atsirado 2004 m. „Tooky Toy“ yra vieta, kur galima rasti kūrybingų alternatyvų jūsų mėgstamiems mediniams žaislams!

„Tooky Toy“ pradėti gaminti nuo svajonės padaryti kuo geresnius medinius žaislus. Kasdien ieškoma kūrybingų būdų paimti įprastus kasdienius daiktus ir paversti juos nesenstančiais ir patvariais mediniais žaislais. Žaislai auga kartu su vaiku, skatina vaizduotę, įtraukia realaus gyvenimo įgūdžius ir lavina smulkiąją motoriką. Visi mūsų žaislai yra ekologiški. Jie atitinka ir dažniausiai viršija griežčiausius tarptautinius žaislų saugos standartus.

 Mūsų atsidavusių darbuotojų ir ištikimų bei palaikančių partnerių dėka „Tooky Toy“ tapo viena iš sparčiausiai augančių medinių žaislų kompanijų Kinijoje. Dėka platintojų visame pasaulyje, mūsų žaislus dabar galima rasti daugelio prestižinių prekybos vietų lentynose penkiuose žemynuose. Ir toliau tęsime savo svajonę įnešti geriausius medinius žaislus į vaiko pasaulį, magijos ir vaizduotės pasaulį, pasaulį, kuriame „Tooky Toy“ gali padėti atsiskleisti.