0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

LOL kemperis - namas + 55 staigmenos | LOL Surprise 2in1 Glamper | MGA 559771

Gamintojas:
MGA Entertainment
Prekės kodas:
ZAI-100-Mga559771
Pristatymas:
Išparduota
Amžius nuo:
3 m.
157.30€
be PVM: 130.00€
Pridėti Atimti

LOL kemperis - namas + 55 staigmenos | LOL Surprise 2in1 Glamper

Fantastiškas LOL kemperis su šviesos ir garso efektais + 55 staigmenomis sužavės vaikus. Nuostabi dovana bet kokiai progai.

Žaidžiant skatinamas kūrybiškumas, pastabumas, dėmesys, lavinama vaizduotė.

Rinkinyje yra: 55 staigmenos, kemperis su šviesos ir garso efektais, lėlytė, baldai ir kt.

Trumpas aprašymas:

  • 2in1 kemperis iš „LOL Suprise“ serijos! Nuostabus prabangus karavanas, kuris nukels lėlių kolekcijas į fantastišką nuotykių kelionę! Rinkinyje rasite virš 55 staigmenų, įskaitant išskirtinę lėlę! Susipakuok ir eik!
  • Kemperyje-namelyje rasite didžiulį baseiną, apšviestą spalvingomis neoninėmis lempomis, čiuožyklą lėlėms ir net didžėjų kabiną. Be to, kiekviename apkabos kampe rasite paslėptų staigmenų. tai yra maži aksesuarai, lėlės, baldai ir kiti daiktai! Viskas paslėpta, kad jūs juos rasite tik išpakavę!
  • Priekyje rasite reguliuojamo aukščio DJ konsolę, kad įvairių serijų lėlės, pavyzdžiui, LOL OMG, galėtų parodyti savo muzikinį talentą. Alkani keliautojai gali uždegti grilį ir iškepti ant jo skanius patiekalus, tada užmigti ant dviaukštės lovos. Tačiau atėjus vakarėlių laikui jie galės pasiruošti grožio kampe su tualetiniu staliuku ir veidrodžiu bei drabužių kabykla. Stilizacija turi būti įamžinta, pozuojant ant specialaus tako ir pozuojant nuotraukai.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Matmenys: aukštis 60 x plotis 90 cm.

Pakuotės matmenys: 35 x 66 x 23 cm.

 

Įkurta 1979 m., „MGA Entertainment“ sukūrė reputaciją kurdama populiariausius prekės ženklus įvairiose vartojimo prekių kategorijose, nuolat teikdama novatoriškus žaidimo modelius, kurie patinka bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Didžiausia pasaulyje privati ​​žaislų įmonė „MGA Entertainment“ siūlo įvairius apdovanojimus pelniusių prekės ženklų, tokių kaip L.O.L. Surprise!, Poopsie Slime Surprise, Na! Na! Na! Surprise, BABY born Surprise, Little Tikes, VIRO Rides, Dojo Battle, Num Noms, Project Mc², Zapf Creation ir dar daugybė vaikų mėgstamų žaislų!