0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Medinė automobilių trasa su 4 mašinėlėmis | Viga 50981

Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
ZAI-100-Vi50981
Pristatymas:
7-8 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
2 m.
23.70€
24.81€
be PVM: 19.59€
Pridėti Atimti

Medinė automobilių trasa su 4 mašinėlėmis

Komplekte yra 4 spalvingi mediniai automobiliai ir trasa su piešiniais vaizduojančiais miesto pastatus.

  • Vaikas susipažins su kai kuriais fizikos dėsniais.
  • Tinka žaisti keliems vaikams. Žaidimo dėka vaikai mokosi, kaip tinkamai veikti grupėje ir bendrauti su bendraamžiais.
  • Žaislas stimuliuoja vaizduotę, praktikuoja rankinius ir regos sugebėjimus. Žaidimas moko vaikus susipažinti su spalvomis, geometrinėmis figūromis ir jų pavadinimais. Žaidžiant skatinamas kūrybiškumas, pastabumas, dėmesys, lavinama vaizduotė.
  • Tinka žaisti namuose ir darželyje.
  • Pagamintas iš medienos ir nudažytas netoksiškais dažais.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2 metų.

Matmenys: 43 x 40 x 10 cm.

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.