0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Interaktyvus robotas | Smart 1, 2, 3 | Smoby 190101

Gamintojas:
Smoby
Prekės kodas:
ZAI-100-SM190101
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
1,5 m.
68.99€
72.62€
be PVM: 57.02€
Pridėti Atimti

Interaktyvus robotas | Smart 1, 2, 3

Smoby naujiena – interaktyvus robotas „Smart 1,2 3“ džiugins vaikus ir skatins mokymąsi judesio metu. Su interaktyviu žaislu „Smoby Smart Robot 1,2,3“ vaikas lavins motorinius įgūdžius linksmindamasis! Vaikas pamils savo naująjį žaidimo draugą!

  • Robotas yra motorizuotas ir turi 3 ratus, įskaitant 1 laisvos eigos ratą, kad pasisuktų 360 °.
  • Daugiaspalvis šviesos diodas viduryje.
  • Prancūzų, anglų, vokiečių, olandų režimas.

Žaismingas robotas turi 2 žaidimo režimus:

  1. Vaikas atsiduria ant starto linijos. Robotas slepia akis rankomis, o vaikas turi judėti kuo arčiau roboto. Kai robotas atidengia akis, vaikas turi stovėti vietoje. Judesio jutiklio pagalba robotas patikrina, ar jis nejuda. Jei robotas mato, kad jis juda, vaikas pralaimi ir turi grįžti prie starto linijos. Jei vaikas nejuda, žaidžiama toliau. Norėdami laimėti žaidimą, vaikas turi prieiti kuo arčiau roboto ir paspausti jo galvą.
  2. Motorikos vystymasis: „Sekite mane“ – robotas duoda nurodymus vaikui: judėkite pirmyn, judėkite atgal, apsisukite aplink save, šokite.

Komplekte 2 LR6 baterijos ir 2 LR6 baterijos.

Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėnesių.

Matmenys: 20 x15 x 26 cm.

Pakuotės matmenys: 30 x 18 x 24 cm.

„Smoby“ yra didžiausias ir populiariausias žaislų prekės ženklas iš Prancūzijos bei vienas geriausių žaislų gamintojų pasaulyje. Šio prekės ženklo reputacija kalba pati už save, o asortimento įvairovė patvirtina šios įmonės statusą. „Smoby“ garsėja tuo, kad turi visų rūšių žaislų, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas vaikų nameliams, sodo žaislams ir dviratukams.