0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Žaislinė medinė maitinimo kėdutė lėlei | Viga 442370

Gamintojas:
Viga
Prekės kodas:
Viga442370
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Vaikams nuo:
2 + m.
31.00€
31.46€
be PVM: 25.62€
Pridėti Atimti

Žaislinė medinė maitinimo kėdutė lėlei

Medinė kėdutė yra puikus būdas vaikams lavinti savo kūrybiškumą ir vaizduotę. Šia kėde galite maitinti savo lėles, o tai padės jiems įsivaizduoti, kad yra mamos ar tėčio vaidmenyje. Kėdė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžio ir yra tvirta bei patvari. Ji taip pat yra lengvai surenkama, todėl vaikams bus lengva ją valyti ir laikyti.

Kėdė turi šiuos privalumus:

  • Tinka lėlėms iki 38 cm aukščio.
  • Pagaminta iš aukštos kokybės medžio.
  • Lengvai surenkama.
  • Suteikia vaikams daugybę žaidimo galimybių.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2 iki 5 metų.

Matmenys: 24 x 24 x 51,5 cm.

VIGA yra prekės ženklas, įregistruotas 2003 m., eksportuojanti į daugiau nei 60 pasaulio šalių. Jų novatoriškas idėjas pripažino Europoje, JAV, Australijoje ir Japonijoje. Kompanijos įkūrėjai atkreipė dėmesį į tyrimų rezultatus, rodančius žaidimo ir mokymosi santykį ankstyvaisiais vaiko vystymosi metais. Norėdami padėti tėvams ir švietimo įstaigoms auginti vaikus ir išgelbėti juos nuo virtualiojo pasaulio, kuris iš esmės gali iškreipti tikrovę, gamintojas siūlo novatorišką asortimentą, pagamintą iš natūralių medžiagų, gautų ekologinės gamybos procesų metu. Medinių gaminių sauga ir kokybė yra „Viga“ prioritetas, gamintojas pasirūpino, kad dažai, kuriais dažomi žaislai, atitiktų EN71 ir ASTM saugos standartus.

VIGA ŽAISLAI yra gražūs, apgalvoti ir saugūs mediniai žaislai. Patirtis garantuoja kokybę ir puikų dizainą. Medinių žaislų asortimentą sudaro: virtuvės, aksesuarai, vaikštynės, dviračiai, mokomieji žaislai, muzikiniai žaislai, kaladėlės, traukiniai, namai ir teatrai, galvosūkiai, žaidimai, mini žaislai, mokyklinės prekės ir daug daugiau.