0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Vaikiškas spalvotas vandens stalas su spiraliniu fontanu | Little tikes 173752

Gamintojas:
Little Tikes
Prekės kodas:
ZAI-100-LTK173752
Pristatymas:
1-2 savaitės, Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
68.99€
74.42€
be PVM: 57.02€
Pridėti Atimti

Vaikiškas spalvotas vandens stalas su spiraliniu fontanu

Little Tikes vaikiškas spalvotas vandens stalas su fontanu – suteiks vaikams daug džiaugsmo žaidžiant vasarą lauke. Įdedame kamuoliukus į didžiulę spiralę ir jie spirale leidžiasi žemyn. Yra didelis ratas, kurį sukant su rankenėle, galima gaudyti kamuoliukus plaukiojančius vandenyje.

Rinkinyje yra:

  • Plastikinis stalas su fontanu.
  • 1 puodelis
  • 5 spalvingi kamuoliukai vandeniui. Kamuoliukai esantys komplekte gali būti naudojami kaip vandens šaudyklės.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 8 metų.

Matmenys: 80 aukštis x 73.5 x 75 cm.

„Little Tikes“ kompanija įkurta 1969 m. lapkričio 10 d. Auroroje, Ohajo valstijoje. Ji yra JAV vaikiškų žaislų gamintojas, kurio pagrindinė buveinė ir gamyba yra Hadsone, Ohajas . Bendrovė taip pat turi kitas gamybos ir platinimo paslaugas Azijoje ir Europoje . „Little Tikes“ gaminiai yra daugiausia mažos technologijos formos plastikiniai žaislai, skirti visų pirma kūdikiams ir mažiems vaikams, naudojami patalpose ir lauke, įskaitant virtuvėles ir smėlio dėžes.

Little Tikes produktai yra žinomi ir patikimi visuose žemynuose. Atsižvelgdama į vaikų saugumą, „Little tikes“ gamina produktus, kurie užtikrina visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgiant į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir gaminami pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja jų ilgaamžiškumą.