0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Rožinis supamasis arkliukas | Little Tikes 403C

Rožinis supamasis arkliukas | Little Tikes 403C
Gamintojas:
Little Tikes
Prekės kodas:
ZAI-100-LTK403C_400G
Pristatymas:
1-2 savaitės, Užsakoma prekė
Amžius nuo:
12 mėn.
34.00€
40.31€
be PVM: 28.10€
Pridėti Atimti

Rožinis supamasis arkliukas

  • Little Tikes vaikiškas rožinis supamasis arkliukas yra saugus ir patikimas, pagamintas iš tvirto, ryškių spalvų plastiko, užapvalintais kraštais.
  • Plati sėdynė su atlošu suteiks vaikui saugumo jausmą.
  • Patogiai pasidėjęs kojytes ant supamo arkliuko pagrindo, vaikas galės smagiai suptis.

Little Tikes kompanija gamina produktus, kurie suteikia visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgdama į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir pagaminti pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja žaislo ilgaamžiškumą.

Gamintojas: Little Tikes, JAV.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 12 mėn.

Matmenys: 86 x 29 x 43 cm.

„Little Tikes“ kompanija įkurta 1969 m. lapkričio 10 d. Auroroje, Ohajo valstijoje. Ji yra JAV vaikiškų žaislų gamintojas, kurio pagrindinė buveinė ir gamyba yra Hadsone, Ohajas . Bendrovė taip pat turi kitas gamybos ir platinimo paslaugas Azijoje ir Europoje . „Little Tikes“ gaminiai yra daugiausia mažos technologijos formos plastikiniai žaislai, skirti visų pirma kūdikiams ir mažiems vaikams, naudojami patalpose ir lauke, įskaitant virtuvėles ir smėlio dėžes.

Little Tikes produktai yra žinomi ir patikimi visuose žemynuose. Atsižvelgdama į vaikų saugumą, „Little tikes“ gamina produktus, kurie užtikrina visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgiant į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir gaminami pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja jų ilgaamžiškumą.