0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Vaikiškas stumdukas vėžliukas | Turtle | Little tikes

Gamintojas:
Little tikes
Prekės kodas:
ZAI-100-LTK623400
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Amžius nuo:
8 mėn.
29.00€
39.00€
be PVM: 23.97€
Pridėti Atimti

Vaikiškas stumdukas vėžliukas | Turtle

Puikus žaislas Vėžliukas – vaikui pradedančiam žengti pirmuosius žingsnius. Žaislas turi išskirtinį dizainą – vėžliuko ir tuo labai įdomus mažyliams.

  • Stumduke yra formelių rūšiuoklis. Linksmasis vėžliukas su šypsena – susidraugaus su mažyliu ir padės eiti pirmuosius žingsnius.
  • Tvirta konstrukcija ir patogi rankena pritaikyta mažoms rankytėms.
  • Vaikštynė turi ratukų fiksavimo mechanizmą, kurio pagalba yra reguliuojamas jų sukimosi greitis. Tai padeda žengti pirmuosius žingsnius nenugriuvus.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 8 mėnesių.

„Little Tikes“ kompanija įkurta 1969 m. lapkričio 10 d. Auroroje, Ohajo valstijoje. Ji yra JAV vaikiškų žaislų gamintojas, kurio pagrindinė buveinė ir gamyba yra Hadsone, Ohajas . Bendrovė taip pat turi kitas gamybos ir platinimo paslaugas Azijoje ir Europoje . „Little Tikes“ gaminiai yra daugiausia mažos technologijos formos plastikiniai žaislai, skirti visų pirma kūdikiams ir mažiems vaikams, naudojami patalpose ir lauke, įskaitant virtuvėles ir smėlio dėžes.

Little Tikes produktai yra žinomi ir patikimi visuose žemynuose. Atsižvelgdama į vaikų saugumą, „Little tikes“ gamina produktus, kurie užtikrina visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgiant į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir gaminami pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja jų ilgaamžiškumą.