0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Žaislinis daugiafunkcis serviso automobilis Bosch | Klein 2851

Gamintojas:
Klein
Prekės kodas:
Zai-100-Kl2851
Pristatymas:
1-2 savaitės, Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
139.00€
150.37€
be PVM: 114.88€
Pridėti Atimti

Žaislinis daugiafunkcis serviso automobilis Bosch

Interaktyvios Klein Bosch žaislinės daugiafunkcės auto remonto dirbtuvės sudomins vaikus mėgstančius meistrauti.

  • Vaikas galės: atsukti ir prisukti ratus, sparnus, variklį, uždegimo žvakės, radiatoriaus grotelės, atidaryti gaubtą, žibintus ir remontuoti starterį.
  • Rinkinyje taip pat yra: lempos, garsinis signalas, starterio garsai, maži automobilio įrankių laikymo skyriai, nuvažiavimas mažiems automobiliams ir įrankiai: atsuktuvas, veržliaraktis ir uždegimo žvakių raktas.
  • 15 skirtingų remonto funkcijų, šviesos ir garso efektai.
  • Reikalingi 4 x AAA / LR03 elementai (į rinkinį neįeina).

Gamintojas Klein.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 8 metų.

Pakuotės matmenys: 52 x 40 x 40 cm.

Theo Klein kompanija įkurta 1949 metais Theo Klein ir jo žmonos Maria Klein kaip šepečių ir šluotų gamykla. 1956 metais, plečiant gaminamų produktų asortimentą, buvo pagaminta pirmoji spalvota vaikiška šluota su plastikiniais šeriais. Tai ir buvo tikrosios sėkmės istorijos pradžia. 1959 metų dalyvavimas Niurnbergo Žaislų mugėje (teturint tik 3 produktus: vaikišką šluotą, šepetėlį ir metalinį kastuvėlį) įvedė kompaniją į žaislų pramonę.

Nuoseklus darbas kuriant naujus žaislus bei nuolatinis asortimento plėtimas sąlygojo spartų Theo Klein GmbH įmonės plėtimąsi.

Šiandien Theo Klein GmbH - tai vienas didžiausių edukacinių žaislų gamintojų Europoje. Taip pat Theo Klein yra gerai žinomų prekinių ženklų, tokių kaip Bosch, Miele, Braun, Vileda, WMF partneris.