0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Vaikiškas didelis darbastalis su įrankiais | Bosch | Klein 8580

Vaikiškas didelis darbastalis su įrankiais | Bosch | Klein 8580

Video medžiaga

Gamintojas:
Klein
Prekės kodas:
Zai-100-Kl8580
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Amžius nuo:
3 m.
78.65€
99.79€
be PVM: 65.00€
Pridėti Atimti

Žaislinis didelis darbastalis su įrankiais | Bosch

Klein Bosch žaislinis didelis darbastalis su įrankiais nuostabus žaislas, kuri leis susipažinti su suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis skirtas žaisti vaikams, turintis tikroviškus įrankius, priedus, prietaisus. Su tokiu darbastaliu vaikas tikrai turės daug veiklos ir galės kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir kt.

Į rinkinį įeina: daug įrankių ir detalių, plaktukas, raktas, replės, varžtai, veržlės, pjūklas ir dar daug kitų įrankių.

Visi įrankiai saugūs, tad vaikas žaisdamas nesusižalos. Medžiagos yra aukščiausios kokybės ir saugios vaikams.

Gamintojas: Klein.

Darbastalio aukštis: 100 cm.

Rekomenduojama vaikams: vaikams nuo 3 metų.

Theo Klein kompanija įkurta 1949 metais Theo Klein ir jo žmonos Maria Klein kaip šepečių ir šluotų gamykla. 1956 metais, plečiant gaminamų produktų asortimentą, buvo pagaminta pirmoji spalvota vaikiška šluota su plastikiniais šeriais. Tai ir buvo tikrosios sėkmės istorijos pradžia. 1959 metų dalyvavimas Niurnbergo Žaislų mugėje (teturint tik 3 produktus: vaikišką šluotą, šepetėlį ir metalinį kastuvėlį) įvedė kompaniją į žaislų pramonę.

Nuoseklus darbas kuriant naujus žaislus bei nuolatinis asortimento plėtimas sąlygojo spartų Theo Klein GmbH įmonės plėtimąsi.

Šiandien Theo Klein GmbH - tai vienas didžiausių edukacinių žaislų gamintojų Europoje. Taip pat Theo Klein yra gerai žinomų prekinių ženklų, tokių kaip Bosch, Miele, Braun, Vileda, WMF partneris.