0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 242.00€

Paspiriama mašina vaikams | Su priekaba | Bobby Car Classic Eco | Big

Gamintojas:
Big
Prekės kodas:
BIG56140
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Vaikams nuo:
1 iki 5 m.
85.99€
91.96€
be PVM: 71.07€
Pridėti Atimti

Paspiriama mašina vaikams | Su priekaba | Bobby Car Classic Eco

BIG Bobby Car Classic Eco 2.0 su priekaba: Klasikinis žaislas, atnaujintas ir patobulintas!
Ieškote patvaraus, smagaus ir aplinkai draugiško žaislo savo mažyliui? Nežiūrėkite toliau nei BIG Bobby Car Classic Eco 2.0 su priekaba! Šis legendinis stumdukas jau daugelį metų džiugina vaikus ir dabar jis dar geresnis nei bet kada anksčiau.

Kodėl verta rinktis BIG Bobby Car Classic Eco 2.0 su priekaba?

Pagamintas iš perdirbto plastiko: Šis žaislas pagamintas iš perdirbto plastiko, todėl yra ekologiškas pasirinkimas Jūsų šeimai.
Neprilygstama BIG kokybė: Kaip ir visi BIG žaislai, Bobby Car Classic Eco 2.0 yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir skirtas ilgam tarnavimui.
Tinka įvairiems amžiams: Šis žaislas tinka vaikams nuo 12 mėnesių amžiaus, todėl augs kartu su Jūsų mažyliu.
Universalus priekaba: Priekaba tinka visiems BIG Bobby Car modeliams (New + Classic + Next + Neo), todėl galite ją naudoti su įvairiomis transporto priemonėmis.
Stabilus važiavimas: Žemas svorio centras ir tvirti ratai užtikrina stabilų ir sklandų važiavimą.
Smagu ir interaktyvus: Įmontuotas vairas su garsiniu signalu suteikia vaikams daug pramogų, o vilkimo kablys ir priekabos kablys leidžia jiems vežti savo žaislus ir tyrinėti aplinką.
Patvarus dizainas: Šis žaislas atlaikys net ir aktyviausius mažylius, todėl galėsite juo džiaugtis daugelį metų.
Pagaminta Vokietijoje: BIG Bobby Car Classic Eco 2.0 yra suprojektuotas ir pagamintas Vokietijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų.
Specifikacijos:

Rekomenduojamas amžius: nuo 12 mėnesių
Maksimali apkrova: 50 kg
Medžiagos: perdirbtas plastikas
Gaminio matmenys 113 x 37 x 38 (cm)
Pakuotės dydis 60 x 31 x 37 (cm)Matmenys: 113 x 37 x 38 cm
Svoris: 9 kg
Komplekte: Bobby Car Classic Eco 2.0, priekaba
BIG Bobby Car Classic Eco 2.0 su priekaba - tai puiki dovana, kuri suteiks Jūsų vaikui nepamirštamų džiaugsmo akimirkų ir padės jam augti bei tobulėti!

BIG SPIELWARENFABRIK GmbH & Co. KG yra viena iš didžiausių žaislų gamintojų Vokietijoje ir visame pasaulyje - pirmaujantis gamintojas aukštos kokybės plastikinių žaislų.

Populiariausias ir didžiausio pripažinimo nusipelnes gaminys BIG BOBBY CAR, tapo pačiu žinomiausiu ir populiariausiu žaislu Vokietijoje. Gamintojai turi licenzijas Mercedes SLK, CLAAS vaikų tranktoriams ir licenziją gaminti prekes su Disney herojais ir Hello Kity.

Vaikų transport priemonės ir lauko žaislai yra pagaminti remiantis itin moderniomis gaminimo technologijomis. Taigi BIG ženklas reiškia kokybę ir patikimumą šiuolaikinėje rinkoje. Daugelis produktų yra pelne daugybe nacionalinių apdovanojmų.