0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Vaikiška interaktyvi virtuvėlė su priedais | Great Gourmet Kitchen | Step2 8680

Gamintojas:
Step2
Prekės kodas:
ZAI-100-St8680
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
2 m.
360.00€
388.29€
be PVM: 297.52€
Pridėti Atimti

Vaikiška interaktyvi virtuvėlė su priedais | Great Gourmet Kitchen

Didelė gurmaniška virtuvė skirta vaikams nuo 2 metų.

  • Virtuvėje yra: mikrobangų krosnelė, dvi orkaitės, šaldytuvas su ledo kubelių gaminimo aparatu, kavos virimo aparatas, kriauklė su čiaupu, interaktyvus virtuvės degiklis su besisukančiomis rankenėlėmis, lenta – galima užrašyti meniu ar pirkinių sąrašą.
  • Komplekte yra priedai: pirkinių krepšys, du krepšeliai, puodas ir keptuvė, prieskoniai, puodeliai, lėkštės, dubenėliai, kiaurasamtis, stalo įrankiai, mobilusis telefonas, medžiaginė puodkelė karštiems indams paimti, kapsulės kavos aparatui ir kt.
  • Reikalingos baterijos: 2 x AA (nėra komplekte).
  • Svoris 14,3 kg.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2 metų.

Matmenys: 116,8 x 99,1 x 42,5 cm.

Pakuotės matmenys: 60,3 x 57,2 x 85,7 cm.

Step2 – tai viena iš didžiausių Amerikos įmonių gaminančių ir platinančių žaislus. Jos bazė yra Streetsboro Ohio valstijoje.  Ikimokyklinio ir ankstyvo mokyklinio amžiaus vaikams Step2 gali pasiūlyti virtuvėles, namukus, žaislus skirtus žaisti namuose bei lauke, tokius kaip smėlio dėžės ir žaidimo aikštelės, taip pat automobiliai ir paspirtukai – sutmdukai. Step2 įmonės įkūrėjai savo patirties sėmėsi dirbdami korporacijoje Little Takes, būtent tai jiems leidžia kurti aukščiausios klasės produktus. Step2 gaminiai išsiskiria aukšta kokybe, taip pat aukštu saugumo lygiu ir  patvarumu. Step2 ženklas tai gero žaidimo ir visapusiškos vaiko raidos garantija.