0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Vaikiškas šokoladinių saldainių gaminimo indų rinkinys | Super Chef | Smoby 312102

Vaikiškas šokoladinių saldainių gaminimo indų rinkinys | Super Chef | Smoby 312102

Video medžiaga

Gamintojas:
Smoby
Prekės kodas:
ZAI-100-SM312102
Pristatymas:
1-2 savaitės, Užsakoma prekė
Amžius nuo:
5 m.
30.58€
35.10€
be PVM: 25.27€
Pridėti Atimti

Vaikiškas šokoladinių saldainių gaminimo indų rinkinys | Super Chef

Smoby Super Chef vaikiškas šokoladinių saldainių gaminimo rinkinys, labai smagus užsiėmimas praleisti laiką ne tik vaikui, bet ir visai šeimai. Skatina vaikus žaidime pabūti mažaisiais konditeriais ir padėti jums paruošti šokolado šventę.

Galima pagaminti šokolado figūrėles, kurios gali būti pritvirtintos prie pagaliuko.

Šokoladą galima išpiešti ir apiberti pabarstukais pagal kiekvieno fantaziją ir tada vaikas galės mėgautis šokoladu ant pagaliuko!

Rinkinyje yra: 2 puodeliai šiltam šokoladui, įpakavimo plastikiniai maišeliai su kaspinėliais, sukamas indas su 6-iomis skirtingomis saldainių formelėmis, pagaliukų rinkinys saldumynas, dubuo su 4 skyriais saldainių papuošimams, švirkštas su 3 skirtingais antgaliais, plastikinis 3-jų aukštų stovelis saldainiams sudėti, knygele su paveikslėliais ir kt.

Maisto ingredientai neįtraukti į komplektą.

Rinkinys gali būti plaunamas indaplovėje.

Receptas.

Šokoladą ištirpiname vandens vonelėje: ant puodo su verdančiu vandeniu statome mažesnį indą su sulaužytu gabaliukais šokoladu taip, kad šokolado indo dugnas beveik liestųsi su apačioje kunkuliuojančiu vandeniu. Į ištirpusį šokoladą įmaišome aliejų ar sviestą (kitaip šokoladas bus per kietas) ir nukeliame nuo ugnies. Supilame į formeles, perteklių atsargiai nubraukiame, įdedame pagaliuką ir padedame į šaldytuvą atšalti. Vėliau išėmus galite papuošti šiltu kitos spalvos šokoladu. Saldainius gaminant, pirmą įdedame pabarstukų į formelę, vėliau pilama karštą šokoladą (galite miksuoti juoda su baltu) ir dedame į šaldytuvą atšaldyti.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 5 metų.

Išmatavimai: 40,5 x 22 cm.

Pakuotės: 44,5 x 29,8 x 14,8 cm