0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Stalo žaidimas medinė dėlionė 55 vnt. | TookyTF585

Gamintojas:
Tooky Toy
Prekės kodas:
TookyTF585
Pristatymas:
5-7 darbo dienos
Prekės būsena:
Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
14.52€
16.94€
be PVM: 12.00€
Pridėti Atimti

Stalo žaidimas medinė dėlionė 55 vnt.

  • Tooky medinė dėlionė yra kūrybiškumo ir vaizduotės žaidimas. Šiame žaidime, vaikai bando suderinti figūras ir atkurti pavaizduotas vaizdo kortelėje.
  • Rinkinį sudaro 55 elementai: 20 dvipusių kortelių su 40 įvairaus sunkumo paveikslėliais (3 lygiai) ir 35 skirtingų formų spalvotos kaladėlės.
  • Žaislas lavina rankinius įgūdžius, koncentraciją, atmintį, vaizduotę ir kūrybiškumą.
  • Elementai pagaminti iš medžio ir nudažyti netoksiškais dažais.
  • Produktas yra saugus vaikams.
  • Puiki dovana.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Matmenys: 18 x 18 x 4 cm.

Pakuotės matmenys: 22 x 22 x 6,5 cm.

Atsižvelgiant į tai, „Tooky Toy“ atsirado 2004 m. „Tooky Toy“ yra vieta, kur galima rasti kūrybingų alternatyvų jūsų mėgstamiems mediniams žaislams!

„Tooky Toy“ pradėti gaminti nuo svajonės padaryti kuo geresnius medinius žaislus. Kasdien ieškoma kūrybingų būdų paimti įprastus kasdienius daiktus ir paversti juos nesenstančiais ir patvariais mediniais žaislais. Žaislai auga kartu su vaiku, skatina vaizduotę, įtraukia realaus gyvenimo įgūdžius ir lavina smulkiąją motoriką. Visi mūsų žaislai yra ekologiški. Jie atitinka ir dažniausiai viršija griežčiausius tarptautinius žaislų saugos standartus.

 Mūsų atsidavusių darbuotojų ir ištikimų bei palaikančių partnerių dėka „Tooky Toy“ tapo viena iš sparčiausiai augančių medinių žaislų kompanijų Kinijoje. Dėka platintojų visame pasaulyje, mūsų žaislus dabar galima rasti daugelio prestižinių prekybos vietų lentynose penkiuose žemynuose. Ir toliau tęsime savo svajonę įnešti geriausius medinius žaislus į vaiko pasaulį, magijos ir vaizduotės pasaulį, pasaulį, kuriame „Tooky Toy“ gali padėti atsiskleisti.