0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Medinė mokomoji dėlionė | My learning puzle | Classic World CW3721

Gamintojas:
Classic World
Prekės kodas:
ZAI-100-ClassicCW3721
Pristatymas:
7-9 darbo dienos. Užsakoma prekė
Amžius nuo:
3 m.
16.34€
18.15€
be PVM: 13.50€
Pridėti Atimti

Medinė mokomoji dėlionė | My learning puzle

Puikus žaislas vaikams mėgstantiems dėliones. Medinis žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų. Magnetinė dėlionė yra žaidimas vaikams, mėgstantiems leisti laiką kūrybingai. Tai leis vaikams lavinti rankinius įgūdžius.

  • Pramogos susideda iš medinių elementų dėjimo ant segtukų, kad būtų galima sukurti bet kokį pasirinktą piešinį, tačiau būtent čia prasideda šio žaislo mokomasis funkcionalumas. Įvairių elementų dėka galite sugalvoti daugybę formų, raidžių, figūrų ir kita.
  • 26 spalvoti mediniai elementai su skylutėmis, kad juos būtų galima dėti ant stulpelių. Elementai yra skirtingo ilgio, yra tiesūs arba suapvalinti.
  • Komplekte yra instrukcija su raštais. Instrukcijose rasite raidžių, skaičių, geometrinių figūrų ir kelių kitų formų išdėstymo būdą. Instrukcija naudinga ypač jaunesniems vaikams, kurie iš pradžių gali tiesiog nukopijuoti pavyzdžius iš instrukcijų
  • Komplekte yra krepšys, kad būtų galima sudėti visas detales.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Matmenys: 22 x 22 x 3,2 cm.

„Classic World“ yra pripažinta žaislų įmonė. Vaikai nusipelno tik geriausių žaislų. „Classic World“ tai užtikrina – griežta kokybės kontrolė ir gamybos procesas. Žaislai atitinka aukščiausius tarptautinius kokybės standartus.
Ekologiški žaislai yra skirti mažiausiems vaikams, kurie yra pagaminti iš visiškai natūralių, biologiškai skaidžių ir hipoalerginių medžiagų, kurių dėka jie yra šimtu procentų saugūs ir nekenksmingi ne tik pačiai aplinkai, bet ir jūsų vaikui.