0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

LOL lėlytė Amaya Raine grožio salone - kirpykloje 5in1 | Rainbow High | MGA 569329E7C

LOL lėlytė Amaya Raine grožio salone - kirpykloje 5in1 | Rainbow High | MGA 569329E7C

Video medžiaga

Gamintojas:
MGA Entertainment
Prekės kodas:
ZAI-100-Mga569329E7C
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Prekės būsena:
Turime sandėlyje
Amžius nuo:
3 + m.
47.00€
50.82€
be PVM: 38.84€
Pridėti Atimti

LOL lėlytė Amaya Raine grožio salone - kirpykloje 5in1 | Rainbow High

Pasak legendos, kiekvienos vaivorykštės gale yra lobis. Tačiau tiesa dar labiau žavi. Tik nedaugelis išrinktųjų, nebijančių drąsaus įvaizdžio, gali vaivorykšte nueiti iki „Rainbow High“ mados mokyklos, kurioje visi mokosi parodyti tikrąsias spalvas.

„Rainbow High“ plaukų studija! Naudodamiesi „5 viename“ plaukų žaismu, galite susikurti spalvingas vaivorykštės šukuosenas sau ir savo lėlėms.

Rinkinyje yra plaukų dažymo kremai, blizgantis gelis, ombrė dažymo kreida, plaukų formavimo priedai - jums ir jūsų lėlėms.

Rinkinyje yra unikali lėlė „Amaya Raine“. Jos spalvingi, ypač ilgi platinos plaukai turi sidabrinius akcentus - puikiai tinka vaivorykštės perdarymui. Vaivorykštės plaukai taip pat paslėpti po juo. Amaya vilki prašmatnų vaivorykštės drabužį su mielu viršumi ir sijonu, permatomu švarku, žvaigždžių auskarais ir akį traukiančiais batais.

Spalvokite plaukus, tada išskalaukite plaukus, kad suteiktumėte jiems naują išvaizdą. Į rinkinį įtraukta kosmetika tinka dažyti vaikų plaukus.

PATARIMAS: pirmą kartą išpakavę lėlę, kruopščiai nuplaukite lėlės plaukus, kad pašalintumėte gelį, tada leiskite jam išdžiūti. Tada lėlė bus pasirengusi vaivorykštės metamorfozei.

Savybės ir charakteristikos:

  • 5 būdai, kaip suformuoti plaukus: dažyti plaukų kremai, blizgučiai, „Ombré“ spalvos kreida ir plaukų aksesuarai jums ir jūsų lėlei.
  • Susikurkite sau ir savo lėlei mielą vaivorykštės šukuoseną.
  • Rinkinyje yra unikali lėlė - Amaya Raine. Po neįtikėtinai ilgomis platinos plaukų sruogomis yra sidabriniais akcentais spalvų vaivorykštė. Lėlė apsirengusi vaivorykštės apranga su mielu viršumi, sijonu ir permatomu švarku. Jis dėvi žvaigždinius auskarus ir patrauklius batus.
  • Galite nuspalvinti jos plaukus - galite lygiai taip pat lengvai nuplauti spalvą, kurdami naujus stilius. Plaukus galite dažyti taip pat!
  • PATARIMAS: pirmą kartą išpakavę lėlę, kruopščiai nuplaukite plaukus, kad pašalintumėte gelį, tada leiskite jiems išdžiūti. Tada lėlė bus pasirengusi vaivorykštės metamorfozei.
  • Rinkinyje yra madinga lėlė su judamomis galūnėmis, drabužiai, batų pora, auskarai, 4 plaukų dažymo kremai, blizganti plaukų želė, ombré dažomoji kreida, plaukų šepetėlis, 5 plaukų segtukai ir stendas lėlės.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 metų.

Pakuotės matmenys: 8 x 36 x 31 cm.

Įkurta 1979 m., „MGA Entertainment“ sukūrė reputaciją kurdama populiariausius prekės ženklus įvairiose vartojimo prekių kategorijose, nuolat teikdama novatoriškus žaidimo modelius, kurie patinka bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams.

Didžiausia pasaulyje privati ​​žaislų įmonė „MGA Entertainment“ siūlo įvairius apdovanojimus pelniusių prekės ženklų, tokių kaip L.O.L. Surprise!, Poopsie Slime Surprise, Na! Na! Na! Surprise, BABY born Surprise, Little Tikes, VIRO Rides, Dojo Battle, Num Noms, Project Mc², Zapf Creation ir dar daugybė vaikų mėgstamų žaislų!