0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Didelis mėlynas sunkvežimis savivartis 2in1 | Dirt Diggers | Little Tikes

Gamintojas:
Little tikes
Prekės kodas:
ZAI-100-LTK642937
Pristatymas:
1 - 2 savaitės
Amžius nuo:
2 m.
22.51€
be PVM: 18.60€
Pridėti Atimti

Didelis mėlynas sunkvežimis savivartis 2in1 | Dirt Diggers

Little Tikes žaislinė mašina iš serijos Dirt Diggers mėlynas sunkvežimis savivartis puikiai tinka žaisti vaikams lauke ir namuose.

  • Galima vežti žaislus, kaladėles, visas sodo gėrybes, kaštonus, akmenukus, smėlį ir kitu sunkius daiktus.
  • Paėmus už rankenas nusiima priekaba ir galima išpilti vežamą krovinį.

Little Tikes kompanija gamina produktus, kurie suteikia visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgdama į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir pagaminti pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja žaislo ilgaamžiškumą.

Gamintojas: Little Tikes, JAV.

Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2 iki 6 metų.

Matmenys: 39 x 24 x 23 cm.

„Little Tikes“ kompanija įkurta 1969 m. lapkričio 10 d. Auroroje, Ohajo valstijoje. Ji yra JAV vaikiškų žaislų gamintojas, kurio pagrindinė buveinė ir gamyba yra Hadsone, Ohajas . Bendrovė taip pat turi kitas gamybos ir platinimo paslaugas Azijoje ir Europoje . „Little Tikes“ gaminiai yra daugiausia mažos technologijos formos plastikiniai žaislai, skirti visų pirma kūdikiams ir mažiems vaikams, naudojami patalpose ir lauke, įskaitant virtuvėles ir smėlio dėžes.

Little Tikes produktai yra žinomi ir patikimi visuose žemynuose. Atsižvelgdama į vaikų saugumą, „Little tikes“ gamina produktus, kurie užtikrina visus būtinus saugos standartus. Atsižvelgiant į produktų patvarumą, žaislai suprojektuoti ir gaminami pagal tinkamiausią technologiją, kuri garantuoja jų ilgaamžiškumą.