0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 70.00€

Balansinis dviratukas su tyliai riedančiais 8 colių ratais | Run Pink Girl | Kettler T04075-0010

Gamintojas:
Kettler
Prekės kodas:
ZAI-100-KtT04075-0010
Pristatymas:
1-2 savaitės, Užsakoma prekė
Amžius nuo:
2 m.
72.00€
76.04€
be PVM: 59.50€
Pridėti Atimti

Balansinis dviratukas su tyliai riedančiais 8 colių ratais | Run Pink Girl

Kettler balansinis dviratukas su 8 colių tyliai riedančiais ratais Run Pink Girl yra labai stabilus, patvarus ir saugus vaikams. Skirtas vaikams norintiems išmokti važiuoti dviračiu.

  • Rėmas pagamintas iš plieno, kuris padengtas įbrėžimams atsparia poliesterio danga.
  • Ratai 8 colių dydžio, su guoliukais.
  • Paminkštinta ergonomiška reguliuojamo aukščio sėdynė 28-36 cm.
  • Apsauginė paminkštinta pagalvėlė ant vairo.
  • Neslystančios vairo rankenos.
  • Leistina apkrova iki 50 kg.

Gamintojas Kettler, Vokietija.

Rekomenduojamas amžius: vaikams 2-4 metų.

Matmenys: 70 x 32,5 x 44,5 cm.

KETTLER kompanija geriausiai žinoma kaip treniruoklių gamintoja. Kompanija įkurta Vokietijoje 1949 metais, jos įkūrėjas Heinz Kettler kompanijai vadovavo daugiau nei 55 metus. Iki 1970 m. daugiausiai dėmesio skiriama turistinio inventoriaus gamybai. Nuo 1970 m. pradėtas gaminti atletinės gimnastikos inventorius. KETTLER produkcijos asortimentas yra itin platus: įvairūs treniruokliai, gimnastikos inventorius, stalo teniso stalai ir inventorius, vaikų žaidimų aikštelės, pedaliniai automobiliai, triratukai, dviračiai, sodo baldai ir kita. Kettler produkcijos gamyboje naudojami savi patentuoti išradimai. Vokiečiai, kaip žinia, vertina kokybę bei patikimumą, todėl kompanijos šūkis „Tikra Vokiška kokybė“ yra pripažintas visame pasaulyje.

KETTLER gamina aukščiausios kokybės produktus plačiai pripažintus Europoje ir pasaulyje. KETTLER produkcija lyderiauja Europos rinkoje. JAV, šalyje pirmaujančioje sportinės įrangos gamyboje, buvo atidaryta KETTLER atstovybė. Didžioji dalis KETTLER produkcijos eksportuojama į šią šalį. KETTLER kompanijos produkciją dėl savo aukštos kokybės labai pamėgo amerikiečiai. Kompanijos vardas siejamas tik su aukščiausios kokybės sporto įranga.

KETTLER produktų kainos pateisina aukštą produkto kokybę. Treniruokliai, pagaminti Vokietijoje, kruopščiai testuojami vadovaujantis Europos ir tarptautiniais saugumo ir kokybės standartais. Gamintojo suteikiamas dviejų metų garantinis laikotarpis Kettler treniruokliams dar kartą patvirtina įrangos kokybę bei patikimumą.Visi KETTLER treniruokliai yra paženklinti simboliu GS, tai rodo, jog ši produkcija atitinka Europos saugumo standartus.

Aukšta kokybė, nuolat atsinaujinantis produkcijos asortimentas tik pabrėžia firmos KETTLER individualumą ir patikimumą.